Poszukujesz inspiracji?
Chcesz coś zmienić w swoim życiu?

W tej książce chcę Ci przedstawić zbiór przemyśleń na temat życia i praktycznie porady jak udoskonalić swoją codzienność. Zamierzam Cię skłonić do praktycznej pracy nad sobą dla osiągnięcia trwałego szczęścia, niezależnego od okoliczności. Poznasz wskazówki jak polepszyć relacje międzyludzkie i efektywniej przekazywać swoje racje. Dowiesz się, jak świadomie kreować życie i osiągnąć harmonię. Motywacja, jakiej nabierzesz w trakcie czytania, da Ci zastrzyk pozytywnej energii. Bogactwo, również materialne, jakie osiągniesz dzięki temu, możesz potraktować jako skutek uboczny…
Do tych ponadczasowych rozważań wrócisz niejednokrotnie - i za każdym razem wyciągniesz nowe wnioski i wartości, które pozytywnie przełożą się na życie.

Moim marzeniem jest, aby ta książka pomogła Ci zrozumieć, że życie jest o wiele łatwiejsze, niż sądzi większość ludzi. Gdy nauczysz się, dzięki niej, doświadczać magii zwykłych chwil – Twój los odmieni się na dobre.
 
Autorka
Książka napisana w sposób łatwy i przyjemny w czytaniu, nadaje się dla ogromnej rzeszy czytelników, począwszy od nastolatków, skończywszy na stulatkach.

Krótka notatka o autorce

Dominika Łakomy urodziła się 22 czerwca 1995 roku w Zawierciu.
Gdy zaczęła pisać Po prostu jestem, miała tylko 18 lat. Nie sądziła, że kiedykolwiek wdroży w życie marzenie o wydaniu tej książki. Dopiero z czasem uwierzyła w siebie i plany zamieniła w działanie.

Autorka stara się czerpać z życia pełnymi garściami, wykorzystując maksymalnie każdą sekundę.
Jej pasją są sport i podróże. Dzięki temu cały czas uczy się czegoś nowego.
Interesuje się psychologią, metafizyką, zgłębia techniki medytacyjne. Kocha ćwiczyć jogę i w zaciszu domowym bada filozofie kultur całego świata. Zamiłowanie do sportu przekłada się u niej na zainteresowanie fizjologią ludzkiego ciała, psychosomatyką, a także medycyną naturalną i ajurwedą.

Pisze artykuły i pracuje nad kolejnymi książkami.
Dodatkowo realizuje się jako trener personalny i instruktor jogi – pomagając innym pokochać siebie i obudzić drzemiące w podopiecznych możliwości. Kocha życie i chce nauczyć tego każdą napotkaną osobę. Do napisania książki zainspirowali ją rodzina, przyjaciele i samo życie.

Jak zamówić ebook?

Aby zamówić e-booka wykonaj przelew w wysokości 20 zł na podane poniżej konto
Następnie prześlij potwierdzenie płatności na dominika.trener@gmail.com
W kolejnym dniu roboczym ebook będzie na Twoim mailu

Z miłością,
Dominika.

Dane do wpłaty

45 1050 1591 1000 0092 1024 2906
ING Bank Śląski S.A.

Nazwa i adres:
ŁAKOMY DOMINIKA
HENRYKA POBOŻNEGO 86
42-450 WIESIÓŁKA
© 2018 dominikalakomy.pl